Enerji Depolama

Enerji Depolama Dorseleri ve Konteynerleri yüksek enerji yoğunluğuna sahip Lityum hücreler ile her zaman yanınızdayız.

 Enerji Dorselerinizi dilerseniz diğer santrallerinize taşıyabilir, Santral bakım günlerinde  üretim veriminizi koruyabilirsiniz. 

 Enerji Konteynerleri kuruldukları yerde sabit tesis görevi görerek Güneş ve Rüzgar Enerjisi Santrallerinde içerisindeki prizmatik hücrelerde üretilen enerjiyi depolayarak enerjinin sabit ve sürekli olmasına olanak tanır.

Enerji Dorseleri

Depoladığınız devasa enerjiyi taşımak mı istiyorsunuz? Enerjinizi kiraya vermek için, arızalanan enerji santrallerinden başka bir santrale depolamanızı taşımak için en stratejik çözüm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enerji Konteynerleri

Enerji depolama ihtiyaçlarınıza 20 yılın üzerinde ömre sahip olan enerji konteynerlerimiz ile cevap veriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Segmentli Yapı

Segmentli yapı kullanılarak dizayn edilen iç tasarımlar sayesinde olası arıza durumlarında arızalı hücre yenisiyle değiştirilerek hızlıca sorun çözülür.

Donanım

Enerji Dorseleri ve Konteynerleri içlerinde yüksek enerji depolayan segmentleri uygun sıcaklıkta  tutmak için içerisinde soğutma sistemleri bulunmaktadır. Bunun yanında istenmeyen bir durum karşısında otomatik devreye girecek yangın söndürme sistemi ile de korunmaktadır. 

Kolayca kurulumu yapılan Enerji Dorseleri ve Konteynerleri üzerinde tüm verileri uygulama üzerinden takip edebilir, enerji kontrolünü uzaktan sağlayabilirsiniz

Güvenli

Sağlam İşçilik

Uzun Süre Kullanım

Kolay Kullanım