TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİLMESİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA FORMU

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili diğer mevzuat uyarınca açık rıza; ilgili kişinin kendisiyle ilgili veri işlenmesine ve aktarılmasına, özgürce, konuyla ilgili yeterli bilgi sahibi olarak, tereddüde yer bırakmayacak açıklıkta ve sadece o işlemle sınırlı olarak verdiği onay beyanıdır.

29417 sayılı Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’in 5. 7. ve 8. maddeleri uyarınca ticari elektronik ileti gönderebilmek için sizlerin onayını almakla yükümlüyüz.

WERER GROUP OTOMOTİV ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“Werer Energy”) olarak veri sorumlusu sıfatıyla, vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında en yüksek faydayı elde etmeniz için planlar yapılması, hizmetlerimize yönelik bilgilendirme yapılması amacıyla e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmasını amaçlıyor, bu kapsamda vermiş olduğunuz kişisel verilerinizin işlenmesi ve ileti gönderilmesi için aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz.

Bu hususta aydınlatma metnimize henüz erişemediyseniz işbu metin kapsamında açık rıza beyanında bulunmadan önce ‘’Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimize’’ internet sitemizden erişebilirsiniz.

Veri Sorumlusu : Yıldırım Kule Cevizlidere Mah. Mevlana Blv. No: 221-105 Ofis No:33 Çankaya/Ankara adresinde mukim, Başkent Vergi Dairesi nezdinde 8100766426 vergi numarası ile kayıtlı WERER GROUP OTOMOTİV ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde detayları açıklandığı üzere;

  • hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun ve belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenmekte,
  • doğru ve gerektikçe güncel tutulmakta,
  • işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü kullanılmakta ve
  • hukuka uygun olarak belirlediğimiz saklama süresi boyunca muhafaza edilmektedir.

Aydınlatma Metni’nde detayları açıklandığı üzere aşağıda sayılan tarafınıza ilişkin aşağıda yer alan kişisel verileriniz işlenmektedir:

  • Kimlik Verileri; ad-soyad,
  • İletişim Verileri; e-posta adresi, cep telefonu numarası, adres.

İlgili mevzuat gereği paylaşmış olduğunuz iletişim verilerinizin, ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kullanılıp kullanılamayacağı konusunda sizden açık rızanızı talep etmekteyiz. Önemle belirtmek isteriz ki; ticari elektronik ileti gönderimi hiçbir surette sizin açık rızanız olmadan yapılmayacaktır.

Aşağıda yer alan “Açık rıza metnini okudum, anladım. Onaylıyorum.” kutucuğunu işaretlemeniz, iletişim verilerinizin, ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işleneceği anlamına gelecektir. “Açık rıza metnini okudum, anladım. Onaylamıyorum.” kutucuğunu işaretlenmeniz halinde açık rızanız olmadığı kabul edilecek, iletişim verileriniz ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmeyecektir.

Açık rızanız ile alakalı herhangi bir durumda info@werergroup.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vermiş olduğunuz açık rızanızı her zaman geri çekebileceğinizi önemle belirtmek isteriz.